Home icon Home

Pozbądź się telewizora
Badania pokazują, że to największy demotywator w sypialni. To nie miejsce na oglądanie seriali! Są ciekawsze rozrywki, jakim możecie oddawać się w tym miejscu.

Dobrze być niegrzecznym
Jeśli możesz, ubierz się nieco prowokacyjnie. Nie zakładaj bielizny, załóż coś innego niż zwykle. Na pewno podgrzeje to atmosferę i doda pikanterii. Panowie, spróbujcie swoje nagie ciała przyozdobić krawatem. Kobiety to lubią :).

Przy grze wstępnej
Czemu nie zacząć dotykać się przed drugą połową? Może się to wydawać dziwne za pierwszym razem, ale da wam zaufanie w dzieleniu się intymnymi chwilami. Poza tym z pewnością rozpali to was do wspólnych uniesień.

Spróbujcie luster
Oglądanie siebie w trakcie zbliżenia w lustrze z różnych kątów może okazać się niesamowicie podniecające dla was obojga. Zobaczycie się z perspektywy, jakiej wcześniej nie mieliście okazji się podziwiać.

Ciemna czekolada
Zawiera fenyloetyloaminę, związek chemiczny odpowiedzialny za dobre samopoczucie i stymulującę seksualną. Kawałek dla każdego z Was przed rozpoczęciem igraszek wprawi Was w lepszy nastrój. Awokado również jest bogate w ten związek.

Dotykajcie się w miejscach publicznych
Nie otwarcie, ale kiedy nadarzy się odpowiednia okazja, spróbujcie trochę zakazanego owocu pieszczot w ciągu dnia. Nie przesadzajcie, ale dozując doznania delikatnie i ostrożnie zbudujecie atmosferę na gorący wieczór.

Sex w plenerze jest zawsze świetny
Na początek przydomowy ogród może być świetnym miejscem. Oczywiście z dala od oczu sąsiadów. Ewentualnie w ciepłe lato udajcie się na wieś. Wysoka trawa będzie świetnym schronieniem dla waszych igraszek. Pamiętajcie, by ostrożnie wybrać miejsce, skąd będziecie słyszeć lub widzieć zbliżające się osoby. I nie zapomnijcie koca!

Wibrujące pierścienie
Jest mnóstwo tzw. cockringów, czyli wibrujących pierścieni na penisa. Każdy z nich zapewni doskonałą stymulację łechtaczki w trakcie seksu i doprowadzi was do cudownego orgazmu.

Rozbieraj się zmysłowo
Rozbieraj się przed nią powoli. Nie pozwól jej na inny kontakt niż wzrokowy. Niech będzie to swoisty test na wytrwałość. Kiedy będziesz już nagi, zacznij rozbierać partnerkę.

Spróbuj w innych miejscach
Kochajcie się nie tylko w sypialni. Np. w ciemnych, zamkniętych przestrzeniach, gdzie nie będziecie mogli się widzieć. Niech pozostałe zmysły przejmą dowodzenie. Albo oddajcie się namiętności w kuchni, łazience lub innym nietypowym miejscu.

Zdjęcia
Teraz nawet komórki mają wbudowany aparat fotograficzny. Cyfrowe zdjęcia robimy na każdym kroku. Zacznij robić zdjęcia również dla niej lub w trakcie kochania się. Z perspektywy, jakiej normalnie nie możecie na wzajem oglądać. Ale pamiętaj! Nigdzie ich nie udostępniaj i upewnij się, że pozostali domownicy czy znajomi nie będą mieli do nich dostępu.


Dla ekstra doznań i wibracji
Spróbujcie uprawiać seks siedząc na pralce w czasie wirowania. Mocne doznania gwarantowane dla was obojga.

Ubieraj się dla niego
Zmysłowa bielizna może go doprowadzić do szaleństwa. Czerwień to kolor namiętności, który rozbudzi jego zmysły. Nie rozbieraj się zawsze do rosołu. Spróbuj zostawić coś, by seks był pikantniejszy. Pamiętaj, zawsze zakładaj rzeczy, w których czujesz się komfortowo.

Wspólny prysznic przed seksem
To wspaniała gra wstępna. Niech żel pod prysznic posłuży wam zamiast olejku do masażu.

Pójdzcie w miętę!
Kiedy facet zajmuje się tobą, niech sięgnie po ekstra mocne miętówki. To zapewni super stymulację i doda delikatny efekt mrowienia. Dreszczyk emocji gwarantowany.

Amerykańskie badania
Wykazały, że najwrażliwsza jest jedna trzecia od wejścia do pochwy. Niech twój facet to wykorzysta i zabawi się w wchodzenie i wychodzenie. Głęboka penetracja nie zawsze jest najlepsza!

Znudzona smakiem nasienia?
Daj mu cytryny, cynamon i miętę. To poprawi smak. Z resztą poprawi go wszystko, co zawiera fruktozę. Grejpfrut, piwo, napoje z kofeiną, mięso i papierosy pozosawiają gorzki smak. Cynk pomoże w produkcji zdrowego nasienia. Unikaj czosnku i cebuli. Przerzućcie się z coli na sok ananasowy!

Podpowiedz mu co ma zrobić
Żeby jego oralne wysiłki było jeszcze przyjemniejsze. Może polubisz delikatną stymulację małym wibratorem? Albo masaż wewnętrznej, górnej ściany pochwy palcem? I powiedz mu, żeby się nie spieszył. Najwyżej straci pierwsze 20 minut z wieczornego meczu. To maraton, nie sprint! Kąt penetracji jest uważany za kluczowy dla idealnego orgazmu. Spróbuj podłożyć sobie poduszkę pod pupę, co podniesie miednicę i zapewni świetne doznania.

Przyjemny chłodek
Spróbuj wziąć do ust kostkę lodu przed rozpoczęciem fellatio. Zimno doprowadzi go do szaleństwa. Możesz też spróbować z lodami lub mrożonymi owocami, by dodać do zabawy więcej smaku.

Ręczna robota
Zaspokajanie faceta ręką może być przyjemne dla was obojga. Nie bądź zbyt delikatna. Rrzuć jakieś wsprośne słówka... Na pewno go pobudzą. Dodaj może trochę olejku do masażu (ale uważaj, gdyż może on uszkodzić lateksową prezerwatywę!). Ale pamiętaj o podstawowych zasadach! Nie wykręcaj i nie zginaj penisa! Może go to mocno uszkodzić. Jeżeli nie jesteś pewna, czy dobrze ci idzie, nie bój się zapytać. Na pewno twój facet pokaże ci co robić.

Użyj paznokci
Żeby go pobudzić. Bądź jak lwica. Zacznij od jąder, a kiedy będzie już podniecony zajmij się penisem. Uważaj jednak, żeby nie podrapać go za bardzo.


Podczas kochania się
Owiń jej nogi wokół siebie. Złącz je w kostkach. Będziesz mieć lepszą możliwość zbliżenia się do niej oraz penetracji.

Stymulacja analna może być podniecająca
Ale nie możecie się spieszyć i musi być dobrowolna. Zacznijcie od delikantego masażu anusa palcem z użyciem dużej ilości dobrego lubrykantu (np. Pasante TLC albo Pasante Light). Kiedy będziecie już podnieceni, spróbujcie penetdacji palcem lub małą zabawką erotyczną. Już sam kontakt z prostatą doprowadzi go do obłędnej przyjemności. Tak samo będzie to przyjemne dla niej.

Masaże
Użyj smakowych olejków albo lubrykantów (niektóre zawierają glicerynę, dla efektu rozgrzewającego). Powoli rozlej i wmasujcie je w genitalia partnera. Kiedy będziecie już podnieceni, możecie od razu przejść do smakowitego 69.

Bez użycia rąk
Ustalcie, że nie będziecie używać rąk. Odkrywajcie się ustami, językiem lub nosem. Dla odważnych: spróbujcie założyć prezerwatywę bez użycia rąk!

Zabawcie się używając prezerwatywy
Jest tyle możliwości! Bawcie się w "jaki to smak", albo rozjaśnijcie mrok nocy z "Glow in the dark" fluorescencyjną prezerwatywą. Spróbójcie rozgrzać zmysły z prezerwatywą Warming sensation lub ochłodzić gorączkę nocy z Cooling sensation.

Zaufanie jest kluczowe
Ta zasada sprawdza się w każdym zwiazku. Przejmij kontrolę lub pozwól przejąć ją drugiej osobie. Pewność i zaufanie może być naprawdę podniecające. Dawaj przyjejemność ale również naucz się ją otrzymywać.

Komunikacja jest ważna
Jeżeli wstydzisz się mówić otwarcie o tym, co cię podnieca, zacznijcie od pisania listy. Zapiszcie co was podnieca a co nie. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak doprowadzić partnera do szalonej ekstazy.

Smakowe olejki i syropy
Spróbujcie zabawy z jadalnymi olejkami. Rozlejcie krople prowadzące do stref erogennych oraz na nich. Powoli zlizujcie je zbliżając się do właściwych miejsc. Na pewno wywoła to niesamowite podniecenie.

W trakcie seksu oralnego
Kiedy partnerka będzie już podniecona wsuń język do jej waginy. Poruszaj nim mocno a następnie powoli przesuwaj się w górę liżąc i ssąc łechtaczkę.

Praw komplementy
I skupiaj się na częściach ciała partnerki, co do których jest najmniej pewna siebie. Podnieś jej samoocnę i spraw, by czuła się doceniona i kochana.

Pisz wiadomości
Zostawiaj je swojej ukochanej osobie lub wysyłaj w formie smsa lub maila. Daj jej przedsmak tego, co się stanie, kiedy w końcu będziecie mieć chwilę prywatności.

Odważcie się ogolić
Spróbujcie ogolić się na wzajem w wannie bądź pod prysznicem. Oczywiście uważajcie na ostrze. Po zgoleniu włosów miejsce staje się bardziej podatne na pieszczoty! Ogolone okolice męskiego krocza sprawi, że penis będzie wyglądał na większy. Doda mu to odwagi oraz poprawi higienę.

Nie kochacie się dostatecznie często?
Ułóżcie sobie listę. Niech plan będzie szczegółowy i obejmie np. ilość zbliżeń w tygodniu a nawet ustalone pozycje! Postawcie przed sobą wyzwanie. Niech nic nie zrujnuje waszego planu.